SYTUACJE TWÓRCZE W CZASACH PANDEMII

Realizacje studenckie w ramach przedmiotu Projektowanie Sytuacji Twórczych miały w tym roku nieoczekiwaną formę i przebieg.

Semestr letni 2019/20 nie przebiegał typowo: pandemia, izolacja społeczna i przejście w zdalne odbywanie zajęć, pokrzyżowały plany poczynione w pierwszym semestrze. Scenariusze sytuacji twórczych czekające na swoje realizacje w drugim semestrze należało radykalnie zmodyfikować. Pomysły na działania artystyczno-edukacyjne z publicznością zostały przeniesione w wirtualną przestrzeń. Było mnóstwo wyzwań, wątpliwości i nieoczekiwanych odkryć.

Rezultatem były następujące sytuacje twórcze zaprojektowane i zrealizowane przez studentów III roku kierunku Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna:

Tytuł: HISTORIE LOSEM PISANE; AUTORZY: Sara Chabowska, Bohdan Klimchuk, Agata Nowicka

Tytuł: INSPIRACJONIZM; AUTORKI: Alicja Dyllus, Natalia Lewandowska, Karolina Borucka

Tytuł: KOLOROWA WIĘŹ NA 6 ŁAPACH; AUTORZY: Alicja Krajewska, Karolina Sobczyk, Natalia Wieczorek

Tytuł: KROPaj!, AUTORKI: Justyna Bogucka, Patrycja Nowatkowska, Agata Rożyńska

Tytuł: NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA…; AUTORZY: Rafał Rudnicki, Paulina Krzemińska, Miłosz Kurtys.

Tytuł: POCZYTAJ MI STUDENCIE; AUTORZY: Jessica David, Joanna Fujarska, Przemysław Zimoląg

Tytuł: TYPO-FOTOGRAFOWANIE; AUTORZY: Martyna Wenda, Joanna Lewandowska, Piotr Różycki

Tytuł: ZDJĘCIOWY MESSENGER, AUTORKI: Kinga Kaczewiak, Magdalena Mazur, Anastasiia Utkina

Więcej na https://zakladeduart.wordpress.com

Wszystkie projekty sytuacji twórczych odbyły się w pod kierunkiem dr Barbary Kaczorowskiej.