WSPOMNIENIA Z 20. MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATÓW NIEPOKOJU TWÓRCZEGO „KIESZEŃ VINCENTA”

Garść wspomnień, fotorelacja z  warsztatów

W dniach 12 15 lipca 2021, odbyły się 20. MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY NIEPOKOJU TWÓRCZEGO KIESZEŃ VINCENTA. Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu reprezentowały studentki Weronika Murak, Ewelina Szpakowska, Marta Bezrudczyk, Patrycja Szlitkus oraz pracowniczki Agata Polny i Barbara Kaczorowska.

Zrealizowane zostały warsztaty zaprojektowane przez studentki III roku, Sztuki Mediów i Edukacji Artystycznej UMK: Recyświaty, autorki: Weronika Murak, Ewelina Szpakowska oraz Mozaika natury, autorki: Kozak Olena, Marta Bezrudczyk

Scenariusze i realizacje znajdą się lada moment w katalogu. Do katalogu wybrany został jeszcze scenariusz Kraina Aledacyt i Zaginione Artefakty, autorzy: Kinga Palikowska, Piotr Dankowiakowski.

Opiekun merytoryczny: dr Barbara Kaczorowska

Organizatorzy:

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, www.csdpoznan.pl

Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne Magazyn, www.stowarzyszeniemagazyn.org

Współpraca:

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu im. Magdaleny Abakanowicz

Polski Komitet Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA

Stowarzyszenie MUA

foto: materiały za zgodą organizatorów, więcej http://stowarzyszeniemagazyn.org/?page_id=13