KONKURS na scenariusz warsztatu, na Międzynarodowe Warsztaty Niepokoju Twórczego „Kieszeń Vincenta”

Studenci Wydziału Sztuk Pięknych  z powodzeniem uczestniczą w przedsięwzięciu łączącym doświadczenia artystyczne i edukacyjne. W imieniu organizatorów 17. edycji Kieszeni Vincenta, Poznań 2018, zapraszamy wszystkich zainteresowanych  studentów do udziału w tegorocznej edycji. Zapraszamy do przygotowywania scenariuszy warsztatów twórczych na 17. Międzynarodowe Warsztaty Niepokoju Twórczego Kieszeń Vincenta, 2018. Temat wiodący „Między ZABAWĄ a performansem”. Opiekunem naukowym,  osobą koordynującą zgłoszenia z Wydziału Sztuk Pięknych UMK jest dr Barbara Kaczorowska (bkaczorowska@umk.pl).

Prosimy o zapoznanie się z tekstem wprowadzającym i regulaminem konkursu na scenariusz warsztatów. Termin nadsyłania scenariuszy upływa 19 lutego 2018 r.

17 KV_ REGULAMIN KONKURSU

17. KV Między ZABAWĄ a performansem_M. Moszkowicz