KONKURS O NAGRODĘ IMIENIA JERZEGO LUDWIŃSKIEGO

STUDENCI KIERUNKU SZTUKA MEDIÓW I EDUKACJA WIZUALNA

Regulamin przyznawania nagrody imienia Jerzego Ludwińskiego

1.Nagroda imienia Jerzego Ludwińskiego przyznawana jest studentom kierunku Sztuka mediów i edukacja wizualna. Celem przyznawania Nagrody jest wspieranie i premiowanie ambitnych postaw twórczych studentów.
2.Nagroda przyznawana jest corocznie.
3.Nagroda przyznawana jest przez Radę Programową Kierunku Sztuka mediów i edukacja wizualna.
4.Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać w formie pisemnej studenci i pracownicy naukowo-dydaktyczni wyżej wymienionego kierunku studiów.
5.Zgłoszenia należy składać do Przewodniczącego Rady w terminie do 25 maja.
6.Wysokość nagrody uzależniona jest od zasobności funduszu nagród Wydziału Sztuk Pięknych. Nagroda wręczana jest w czasie wystawy „Wizytówka” organizowanej przez Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.

Informacje dodatkowe:
Zgłoszenia i portfolio student przesyła do prof. dr hab. Jędrzeja Gołasia, przewodniczącego Rady Programowej.
Student jest zobowiązany do przygotowania autoprezentacji zawierającej dokumentację znaczących aktywności artystycznych (materiał wizualny wraz z opisem), a w przypadku działalności naukowej lub badawczej kopie publikacji za określony rok akademicki (2018/19)